תמיר סוכנויות רכב

תמיר

מי אנחנו?

"תמיר סוכנויות מימון וליסינג בע"מ" המובילה בענף סוכנות רכבים, הוקמה בשנת 1988 ומתמחה במכירת רכב חדש, רכב יד שניה ובביצוע עסקאות טרייד אין -(החלפת רכב) לפי צרכי הלקוח.

"תמיר סוכנויות" שייכת ל"קבוצת תמיר" לה שייכות גם תמיר השכרת רכב ותמיר ניהול ציי רכב שהיא חברת ליסינג תפעולי. ההשתייכות לקבוצה גדולה זו מקנה ל"תמיר סוכנויות" גמישות במסלולי המימון השונים ובשירות ללקוחות לאחר מכירה.

בשל הרגישות שקיימת בתחום הרכב, חברת "תמיר" שמה לה לדגל את עקרון האמינות והשקיפות ככלל ברזל והיא מיידעת את הלקוח על ההיסטוריה של הרכב ללא טיוחים וללא 'עיגול פינות'. סוכנות רכבים "תמיר" מחזיקה ברשותה רק רכבים "למהדרין" ללא סיפורים,ללא תאונות וללא סימני שאלה. 
בתמיר אין "מציאות", אלא רק רכבים טובים עם אחריות !

ל"תמיר סוכנויות" לקוחות רבים מהציבור הדתי לאומי, רבים ממתיישבי יהודה ושומרון הזקוקים לרכבים אמינים וטובים בנסיעותיהם קונים את רכביהם רק בתמיר הקשובה לצרכיהם המיוחדים. הלקוחות מצידם מודים לחברה וממליצים עליה לכל 
חבריהם ומשפחתם, וישנם מאות רבות של לקוחות שישמחו להמליץ ולספר על שביעות רצונם מהקניה ב"תמיר".

קניית רכב היא הקנייה השנייה בגודלה בחיינו והיא משליכה ישירות על ההוצאות הכספיות שלנו יום-יום ולמשך שנים ולכן דווקא בקניה כזו אתה חייב לדעת מי מוכר לך את הרכב ומי יעמוד לצידך גם לאחר הקנייה בשירות בייעוץ ובכל עזרה שתצטרך.
אל תיקח סיכון , קנה בתמיר וקנה לך שקט !

תמיר סוכנויות מנוהלת על ידי אפי גוטמן, יוני שרון וברק פויר.

 
צוות תמיר מחכה לכם בסניפנו בנתניה ובמודיעין !
  הבלוג של תמיר     בקרוב בבלוג של תמיר     שפשפת את הרכב ?    RSS
Bookmark and Share Real Time Web Analytics
Google