תמיר סוכנות רכב למגזר הדתי

תמיר

בית מדרש תמיר - סוכנות רכב למגזר הדתי

בית מדרש תמיר
תמיר סוכנויות מתמחה היא סוכנות רכב למגזר הדתי ומתמקצעת כבר למעלה מ-25 שנה במכירת רכב חדש, רכב משומש ובשירותי בטרייד אין לרכב.

חלק נכבד מלקוחות החברה מתגוררים ביהודה ושומרון, ולמעשה גם מנהלי החברה הינם תושבי השומרון ובוגרי ישיבות הסדר ורואים לנגד עינם את היושר והאמינות כערך העליון בדרך העבודה שלהם.

"תמיר" מעניקה שירותים נרחבים ללקוחותיה, אשר מתבצעים דרכה ולכן כמעט בכל יום נוצרות סיטואציות, שבמסגרתן לקוחות נדרשים להמתין לפעמים במקום מס' שעות עד לסיום העבודה על רכבם.
זו הסיבה לבנייתו בתוך מתחם תמיר בנתניה של "בית המדרש" – חדר לימוד אשר משמש ללימוד ועיון לכל מי שמעוניין להעביר את זמנו בלימוד או קריאה במקום לחכות סתם ולכלות את זמנו.

בית המדרש מצויד בספרי קודש וספרי עיון אחרים אשר נתרמו על-ידי עובדי החברה והלקוחות במהלך השנים. בית המדרש ממוזג בקיץ ומחומם בחורף מה שהופך את ההמתנה והלימוד בו לנעימים ונוחים.

לעיתים קרובות ייתכנו מצבים אשר בהם לקוח ממתין שיתבצע  עבורו שירות כלשהו ולעיתים שהייתו מתארכת ,לכן אנו מאפשרים ללקוח לנצל את זמנו וללמוד. יש לנו הזכות שבין כותלינו ישנו מקום המוקדש ללימוד תורה  וכמעט אין יום שאין במקום זה לימוד תורה.

לקוחות אשר מעוניינים בעת ההמתנה בבית המדרש להמשיך את עבודתם ימצאו במקום לא רק חיבור לחשמל עבור המחשב הנייד אלא גם שקט ושלווה שיאפשרו להם לעשות זאת. אתם יותר ממוזמנים לנסות!!
  
 
  הבלוג של תמיר     בקרוב בבלוג של תמיר     שפשפת את הרכב ?    RSS
Bookmark and Share Real Time Web Analytics
Google